Friss hírek

2026. augusztus 11.06:25

Fizetéstől fizetésig élnek a magyarok

Drámai mértékben átrajzolták a magyarok pénzügyi stratégiáit a gazdasági kihívások: az ingatlanvásárlásra vagy -felújításra spórolók aránya a 2022-es 37 százalékról 23 százalékra zuhant és általában is jellemző, hogy a lakosság több mint felének csupán minimális mozgástere marad a kiadásai után. A tartós gazdasági nyomás miatt a mindennapi túlélés

Nagyon súlyos médiahatósági ügyben tett feljelentés Magyar Péter kormánya, aminek következtében elindult a nyomozás

A Miniszterelnökség korábbi szerződéseinek átvizsgálásakor derült ki, hogy a veglegestorles.hu szolgáltatás kapcsán mintegy bruttó 40 milliárd forintot fizettek ki egy vállalkozónak 15 millió adattörlő kódért. A Nemzeti Nyomozó Iroda különösen jelentős vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen tett

Ilyet is ritkán látni: videóval próbálja bizonyítani a játékvezető hibáját a felháborodott Nb I-es klub

Nehezen teszi túl magát a Nyíregyháza labdarúgócsapata az NB I múlt hétvégi, a Debrecen ellen 1–0-ra elvesztett keleti rangadó játékvezetésén. A Szparinál azt kifogásolják, hogy szerintük a mérkőzés során két sárga lappal kiállított Temesvári Attila egyik esetben sem érdemelt lapot, mi több, az elsőnél éppen őt ütötték arcon.

Se hideget, se esőt nem hoz a front

Kedden hidegfront éri el hazánkat, de csak elvétve hozhat egy-egy záport, a megerősödő szélből érezhetjük leginkább a jelenlétét. A pár fokos lehűlés szerdán ér csak ide, de így is 30 fok körül alakulnak a maximumok.