Jövőhéten kerülhet bemutatásra a Samsung Galaxy F42 5G
A Samsung tovább bővítheti a Samsung Galaxy F szériát egy újabb készülékkel a következő héten. Állítólag az olcsó 5G-s készülékek kategóriáját fogja erősíteni. A Samsung a F szériáját leginkább az indiai piacra szánja. Ezeknek a termékeknek az a jellemzője, hogy remek áron kínálnak erős hardvert, nagy akkumulátort és jó kamerás képességeket. Most h
Megvan, mikor kapcsolja le a 3G-t a Telekom!
A Telekom bejelentette, hogy mikor tesz pontot a 3G hálózatának végére, addig pedig érdemes újabb készülékeket venni.
Újra hódító mamutok?
Az nem valószínű, hogy mamuttal találkozzunk szafarink vagy állatkerti látogatásaink során, de a felélesztése már a közeljövőben megvalósulhat.
Amit még nem mert megkérdezni: hogyan jön az internet Magyarországra?
Mára ugyan az egész világot behálózza ez a virtuális szövet, kevesen tudják, mennyire összetett rendszer húzódik mögötte, aminek nagyon fontos részeit képezik többek közt a tengerek mélyére fektetett kábelek.
Izlandon nem óvatoskodnak, egyenesen belefúrnak egy magmakamrába
A vállalkozás nem veszélytelen, viszont sok haszonnal járhat például az idegen bolygók meghódításakor is.
Egységesítené a mobiltöltést az EU - de most már tényleg
Az Apple-nek természetesen nagyon nem tetszik az Európai Bizottság javaslata. A téma egyébként 12 éve merült fel először az EU-ban.
Szükség van a kkv-k digitalizációjára
A digitális technológia vállalati integráltságának hiánya a hazai kkv-k versenyképességének egyik fontos korlátja. A magyar kis- és közepes vállalkozások közül jobbára csak a nagy termelési láncokba bekapcsolódni képes cégek törekszenek digitalizáltságuk erősítésére, derül ki a Századvég Gazdaságkutató által készített kutatásból.
YouTube-integráció pótolhatja a Discord zenés botjait, egy komoly hátránnyal
Hivatalos megoldás léphet a jogi okokból ellehetetlenített szolgáltatások helyébe, de összességében rosszabbul járnak a felhasználók.
Eu-felmérés: a tudományos felfedezéseket vizsgálva az uniót megelőzi Kína, az Egyesült Államok és Japán
Az európaiak több mint fele gondolja úgy, hogy Kína (58 százalék), az Egyesült Államok (57 százalék) és Japán (54 százalék) az Európa Unió előtt jár a tudományos felfedezések terén – derült ki az Európai Bizottság által készített, csütörtökön közzétett Eurobarométer-felmérésből.
A felmérés szerint a fejlesztés alatt álló technológiák, kiváltképp a
Azon dolgozik az Apple, hogy az iPhone-unk felismerje, ha depressziósak vagyunk
Nemcsak azt figyelné, hogy mit írunk be a telefonunkba, de azt is, hogy milyen sebességgel, és milyen gyakran gépelünk félre.
Ütött a telefonos ügyfélszolgálatok végórája - magyar cég lépett az ügyben
A robotokkal olykor már elégedettebbek az ügyfelek, mint a hús-vér ügyfélszolgálattal, és az utóbbi időszakban a chatbotok mellett a céges belső kommunikációt digitalizáló megoldások is jelentősen felértékelődtek. A vonat már fütyült, ott vagyunk a peronon, de azért izgulok, hogy helyjegyünk is lesz-e – jellemezte a forrásban lévő piacot és egyútta
Átadták a magyar fejlesztésű mesterséges intelligencia alapozó kurzus V4 nyelvi változatait
Az egész közép-kelet-európai régió globális versenyképességét meghatározza, milyen mértékben képes felkészíteni társadalmait a mesterséges intelligencia (MI) által kiváltott változásokra. Ezért van óriási jelentősége, hogy átadták a magyar fejlesztésű MI alapozó kurzus, az MI Kihívás cseh, szlovák és lengyel nyelvi verzióit a Digitális Jólét Progra
Az űrből figyeli a NASA a felhőképződést
A jégtakarón keletkező lyukakon át nedvesség és hő szabadul fel a légkörbe, ami egyre több olyan felhő képződését teszi lehetővé, ami csapdába ejti a hőt.