Friss hírek

2026. április 11.18:20

"Kérem, telepítsen magyar fegyveres erőket szuverén területünkre" – itt van a csádi elnök Orbánnak küldött 2023-as levele

Akár fegyveres terrorista csoportokkal szembeni közvetlen küzdelemre is bevetette volna a magyar katonákat a csádi elnök, ha megvalósul a honvédség csádi missziója. Orbánnak küldött levele szerint "a magyar fegyveres erőknek jogukban fog állni erőt alkalmazni, beleértve szükség esetén a halálos erőt is."

Súlyos átverés terjed a választások kapcsán

Csalók a Magyarország.hu ügyfélszolgálata nevében szándékosan megtévesztő e-mailt küldenek, amelyben a lakcímkártyájuk "bizonytalan státuszával" riogatják az állampolgárokat – tudatta az Energiaügyi Minisztérium. Nem is kell lakcímkártya a szavazáshoz.

"A kettőjük kémiája nem működik jól“ – Varga Barnabás és Luka Jovics még nem talált összhangot az AEK Athénban

A görög sajtó szerint Varga Barnabás érkezését nem tudta kellően befogadni és a pályán feldolgozni az AEK Athén klasszis csatára, Luka Jovics. A nehézségekről és a két játékos közti különbségekről az Európa című műsorunkban beszélgetett Simek Péter, Bozsik Péter és a műsorvezető, Mohay Bence.